Керівник — кандидат педагогічних наук Козлюк Надія Іванівна.

Козлюк Н. І. працює в Інституті з 2002 року, науковий стаж – 16 років.

Член вченої ради ДУ «Інститут нефрології НАМН України»; редакційної ради «Українського журналу нефрології та діалізу», голова інститутського осередку Національного ниркового фонду України. Заступник головного координатора Національного реєстру хворих на хронічну хворобу нирок. Голова Первинної профспілкової організації Інституту.

У 2005 році присуджено науковий ступінь кандидата педагогічних наук. Пройшла курс підвищення кваліфікації у Київській медичній академії післядипломної освіти за спеціальністю «Математичні методи обробки інформації» та за спеціальністю «Радіаційна епідеміологія».

Нагороди: 2006 рік отримала «Подяку за багаторічну сумлінну працю, активну життєву позицію та високий професіоналізм» від Київського міського голови; 2011 рік Грамоти Президії НАМН України за значний внесок у розвиток медичної науки і практику охорони здоров’я та з нагоди дня науки.

У відділі працюють 4 старших наукових співробітники, 1 лаборант; з них 2 доктора медичних наук і 2 кандидата наук.

Основні напрями роботи:

  • епідеміологія захворювань нирок, епідеміологічний моніторинг в нефрології;
  • збереження даних про стан здоров’я хворих нефрологічного профілю України у створеній електронній базі даних національного та регіональних реєстрів хворих на хронічну хворобу нирок та пацієнтів з гострим пошкодженням нирок;
  • медико-соціальні та організаційні аспекти поліпшення медичної допомоги хворим з нефрологічною патологією;
  • організаційно-інформаційне, епідеміологічно-інформаційне та методично-інформаційне забезпечення нефрологічної служби;
  • визначення та прогнозування пріоритетних і патентоспроможних напрямів досліджень в нефрології.

Відділ співпрацює з Європейською Нефрологічною Асоціацією – Європейською Асоціацією Діалізу та Трансплантації (ERA-EDTA) з питань формування міжнародного реєстру хворих на хронічну хворобу нирок.

Співробітниками відділу опубліковано 497 наукових робіт. Щорічно готується та видається відомчий довідник «Національний реєстр хворих на хронічну хворобу нирок та пацієнтів з гострим пошкодженням нирок».

Контактна інформація: тел (044) 225-93-78, e-mail: org-metod@inephrology.kiev.ua

за адресою: 04050 м. Київ, вул. Дегтярівська 17В, Україна.