Інформація для пацієнтів! Відновлення роботи

Шановні пацієнти! У зв’язку з поетапним виходом з карантину ДУ «Інститут нефрології НАМН України» відновлює: консультації за попереднім записом через систему Helsi.me. Записатись на консультацію можна за посиланням. госпіталізацію та пункційну біопсію нирки. Обов’язковою умовою  госпіталізації, відповідно до Постанови КМ № 332 від 04.05.2020, є наявність негативного результату на коронавірус SARS-CoV-2, визначений методом  ПЛР.

Інформація для пацієнтів! Робота консультативного кабінету під час карантинних заходів

Шановні пацієнти! У зв’язку з запровадженням Кабінетом Міністрів України карантинних заходів з 12 березня по 11 травня Державна установа “Інститут нефрології Національної академії медичних наук України” скасовує планові КОНСУЛЬТАЦІЇ. ПРОСИМО ПАЦІЄНТІВ утриматись від планових візитів ДО КЛІНІКИ. Консультативний кабінет відновить СВОЮ роботу в звичному режимі після нормалізації епідемічної ситуації в Україні.

Всесвітній День нирки: «Здорові нирки: профілактика, рання діагностика, доступність спеціалізованої медичної допомоги»

ДУ “Інститут нефрології НАМН України” ГО “Українська асоціація нефрологів і фахівців з трансплантації нирки” Національний нирковий фонд України Шановні колеги! Маємо честь запросити Вас прийняти участь у конференції, присвяченій Всесвітньому Дню нирки: «Здорові нирки: профілактика, рання діагностика, доступність спеціалізованої медичної допомоги» («Kidney Health for Everyone Everywhere – from Prevention to Detection and Equitable Access to