Науково-практична конференція, присвячена Всесвітньому дню нирки

Шановні  колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у науково-практичній конференції «Living well with kidney disease», присвяченій Всесвітньому дню нирки, яка відбудеться 11 березня 2021року. Будуть розглянуті питання  оптимізації медичного менеджменту для пацієнтів з гострими ураженнями нирок та хронічною хворобою нирок на всіх її стадіях.

Захід буде проходити у м. Київ,  у режимі on-line.

Науково-практична конференція внесена до “Реєстру з’їздів, конгресів, симпозіумів та науково-практичних конференцій, які проводитимуться у 2021 році”, затверджений МОЗ і НАМН України.

Організатори проведення заходу:

ДУ «Інститут нефрології НАМН України»
Українська асоціація нефрологів та фахівців з трансплантації нирки
Національний нирковий фонд України

У програмі науково-практичної конференції передбачені пленарні засідання, сателітні симпозіуми, виставка лікарських препаратів, виробів медичного призначення, медичної апаратури.

Робочі мови конференції: українська, англійська.

До участі у науково-практичній конференції запрошуються нефрологи, дитячі нефрологи, терапевти, ревматологи, кардіологи, ендокринологи,  лікарі-загальної практики-сімейної медицини, реаніматологи, урологи, трансплантологи та інші зацікавлені фахівці. Після закінчення роботи з’їзду учасники отримають сертифікати.

Попередня реєстрація обов’язкова.

Учаснику потрібно надіслати наступну інформацію: прізвище, ім’я, по-батькові, місце роботи, посаду, е-mail, контактний телефон, копію квитанції про сплату організаційного внеску.

Строк попередньої реєстрації – до 01 березня 2021 р.

Учасник конференції  отримує  сертифікат – 5 балів відповідно до критеріїв нарахування балів безперервного професійного розвитку, визначених наказом МОЗ України № 446 від 22.02.2019 року.

Контактні особи по реєстрації: Лариса Василівна Кравченко, Козлюк Надія Іванівна 

телефон: +38 044 225 93 77;  +38 044 225 93 86 Козлюк Надія Іванівна,

е-mail: org-metod@inephrology.kiev.ua

Добровільний реєстраційний внесок за участь у науково-практичній конференції для членів Національного ниркового фонду України складає 100 грн., для інших – 200 грн.

РЕКВІЗИТИ ДЛЯ СПЛАТИ РЕЄСТРАЦІЙНОГО ВНЕСКУ:

ЄДРПОУ 26476541
Благодійна організація «Національний нирковий фонд України»
р/р UA333206490000026000060402072
МФО 320649
ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК»
Призначення платежу: Добровільний реєстраційний внесок від П.І.Б.

Більш детальну інформацію щодо проведення заходу буде повідомлено пізніше.